Продаж 4-кімнатної квартири Дмитра Яворницького пр.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 14 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 24 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 34 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 44 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 54 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 64 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 74 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 84 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 94 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 104 кім. квартира, 155/90/- кв. м., 16/24 поверх фото 11

Вартість 260 000 $

Ціна за м2: 1 677 $

Дніпро
Соборний
Нагорний мкр.
Дмитра Яворницького пр.

  • 4 кім

  • 155 / 90 / - м2

  • 16 / 24

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212862737
  • Кількість кімнат: 4
  • Студія: -
  • Загальна площа: 155
  • Житлова: 90
  • Поверх: 16
  • Поверхів: 24
  • Ліфт: немає

Опис

Продам 4к видовую квартиру в современном ЖК Пресиум -класса 

Дом расположен на центральном проспекте города, по адресу Дмитрия Яворницкого дом 3, прямо возле Памятника Славы . 

ЖК «СЛАВИЯ»

+ 16/24

+ 155 м2  

+ двухсторонняя

+ ГАЗ отопление (котельная) 

+ генераторы на Лифт и Воду

+ круглосуточная охрана

+ новый, светлый ремонт 

+ величественный вид на Днепр

Планировка : 

Прихожая с гостевым санузлом, огромная гостиная объединенная с кухней - столовой, хозяйская спальня, большая детская, санузел с Ванной, вторая спальня лоджией с видом на город в сторону ж/м Победа 

Сума кредиту:
10 738 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
165 720 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін