Продаж 2-кімнатної квартири Жмаченко Генерала ул., 28

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 12 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 22 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 32 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 42 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 52 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 62 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 72 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 82 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 92 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 102 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 112 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 122 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 132 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 142 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 152 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 162 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 172 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 182 кім. квартира, 93 / 48 / 20 кв. м., 9/26 поверх фото 19

Вартість 177 000 $

Ціна за м2: 1 903 $

Київ
Дніпровський
Північно-Броварський мкр.
Жмаченко Генерала ул., 28
м. Дарниця

  • 2 кім

  • 93 / 48 / 20 м2

  • 9 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212867935
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 93
  • Житлова: 48
  • Кухня: 20
  • Поверх: 9
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Продається двокімнатна квартира в ЖК 'Автограф', вул. Князя Романа Мстиславича (Генерала Жмаченка), 28:

* Розташована на приємному 9 поверсі 26-поверхового будинку, панорамний краєвид на парк 'Перемога'.
* Шикарна площа та планування: 93 м2, дві окремі просторі кімнати та кухня-вітальня 20 м2 з виходом на лоджію.
* Квартира з якісним капітальним ремонтом, укомплектована всіма необхідними меблями та технікою від провідних виробників.
* Ліжка з ортопедичними матрацами, великі та вмісткі шафи-купе.
* Є гардеробна кімната, санвузол та пральня.
* Простора кухня з вбудованою технікою та меблями.

ЖК 'Автограф' має сучасну вхідну групу, якісний сервіс, закриту територію від сторонніх авто, з охороною та підземним паркінгом.
Генератор забезпечує безперебійну роботу ліфту, хол. водопостачання та опалення.
Поряд з будинком розташовані дитячі навчальні заклади з високим рейтингом успішності (ліцеї Домінанта, Фортуна, а також I-School) та великий і облаштований парк 'Перемоги' з безліччу зон відпочинку.

Якщо мрієте про квартиру в затишному місці у близькості з сучасною інфраструктурою, то цей варіант для Вас! Телефонуйте!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
7 310 099 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
112 817 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності