Продаж 2-кімнатної квартири Урицкого ул./ Липкивского Василия, 37б

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 86/43/16 кв. м., 18/24 поверх фото 12 кім. квартира, 86/43/16 кв. м., 18/24 поверх фото 22 кім. квартира, 86/43/16 кв. м., 18/24 поверх фото 32 кім. квартира, 86/43/16 кв. м., 18/24 поверх фото 42 кім. квартира, 86/43/16 кв. м., 18/24 поверх фото 5

Вартість 182 000 $

Ціна за м2: 2 116 $

Київ
Солом'янський
Солом'янка мкр.
Урицкого ул./ Липкивского Василия, 37б
м. Вокзальна

  • 2 кім

  • 86 / 43 / 16 м2

  • 18 / 24

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212876912
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 86
  • Житлова: 43
  • Кухня: 16
  • Поверх: 18
  • Поверхів: 24
  • Ліфт: є

Опис

Пропонується до продажу квартира в ЖК 'Династія', вул. Митрополіта Василя Липківського, 37Б.
Простора квартира з якісним дизайнерським ремонтом, зручне та продумане планування, загальна площа 86 кв.м:
кухня-вітальня - 16,3 кв.м
спальня - 24 кв.м
дитяча кімната - 19,4 кв.м
санвузол 1 - 5,3 кв.м
санвузол 2 - 2,6 кв.м
коридор - 14 кв.м
гардеробна -4,5 кв.м

У квартирі виконано дизайнерский ремонт з якісних матеріалів.
Квартира укомплектована усіма необхідними меблями та побутовою технікою.
Багато місця для зберігання речей, гардеробна, є підігрів підлоги.
Все що є в квартирі - залишається.

На поверсі 3 квартири, швидкісні сучасні ліфти.
В будинку встановлено генератор на ліфти та воду.

У власності є місце в підземному паркінгу.

ЖК 'Династія' - закритий комплекс зі своєю прибудинковою територією та власною розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, кав'ярні-кондитерські, ресторан, продуктові магазини, зоомагазин тощо. Охорона комплексу, консьєрж.

Поруч школи, садочки, в пішій доступності Солом'янський парк.
Гарна транспортна розв'язка, ст. метро 'Вокзальна' - 15 хвилин. пішки.

Документам більше 3 років.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
7 516 599 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
116 004 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку