Продаж 2-кімнатної квартири Звенигородська вулиця, 30

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 12 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 22 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 32 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 42 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 52 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 62 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 72 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 82 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 92 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 102 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 112 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 122 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 132 кім. квартира, 35,4/25,4/3,7 кв. м., 2/5 поверх фото 14

Вартість 14 500 $

Ціна за м2: 410 $

Кам'янське
Заводський
Черемушки старі мкр.
Звенигородська вулиця, 30

  • 2 кім

  • 35,4 / 25,4 / 3,7 м2

  • 2 / 5

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212878939
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 35
  • Житлова: 25
  • Кухня: 3
  • Поверх: 2
  • Поверхів: 5
  • Ліфт: немає

Опис

Продається 2-кімнатна квартира вул. Звенигородська
📍 Локація: м. Кам'янське, правий берег, вул. Звенигородська (біля магазину Малинка)
🏢 Поверх: 2 із 5
📐 Площа: 35,4 м²
🔹 Опис:
Простора, світла 2-кімнатна квартира.
🚿 Суміщений санвузол
🧺 Є бойлер
🔥 Переваги:
Зручна транспортна розв’язка
Поруч школа, садочок, супермаркет, пошта
💰 Ціна: 14500$
📞 0507094339 Ваш агент з нерухомості Ірина АН Авангард.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
598 850 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
9 242 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті