Продаж 4-кімнатної квартири вул. Князя Романа Мстиславича (Генерала Жмаченка), 28б

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 130/60/33 кв. м., 25/26 поверх фото 14 кім. квартира, 130/60/33 кв. м., 25/26 поверх фото 24 кім. квартира, 130/60/33 кв. м., 25/26 поверх фото 34 кім. квартира, 130/60/33 кв. м., 25/26 поверх фото 44 кім. квартира, 130/60/33 кв. м., 25/26 поверх фото 5

Вартість 205 000 $

Ціна за м2: 1 577 $

Київ
Дніпровський
Північно-Броварський мкр.
вул. Князя Романа Мстиславича (Генерала Жмаченка), 28б

  • 4 кім

  • 130 / 60 / 33 м2

  • 25 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212881428
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 130
  • Житлова: 60
  • Кухня: 33
  • Поверх: 25
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Тераса + панорамний вид + ЖК комфорт-класу = твоє майбутнє!

Уявіть...

Ранкова кава на верхній терасі. Ви бачите як дитина біжить до школи. Перед вами розкинувся панорамний вид на парк Перемоги.

Просторий пентхаус 130 м² (4 кімнати) у ЖК Автограф — ідеальне поєднання міського комфорту й простору для сім’ї.

Плануйте дитячу, спальню батьків, кабінет і загальну вітальню-кухню - жодних компромісів з собою!

Стан — від забудовника (вільне планування, можливість зробити ремонт «під себе»).

У комплексі підземний паркінг, цілодобова охорона та доглянуті зони для прогулянок та спорту — безпека й комфорт для вас та для ваших дітей.

Телефонуйте! — ваше житло вже чекає на вас!

Тех-інфо (коротко): 130 м², 4 кімнати, панорамні вікна, підземний паркінг, консьєрж.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
8 466 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
130 664 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті