Продаж 2-кімнатної квартири Сержанта Волкова вул., 25

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 12 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 22 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 32 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 42 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 52 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 62 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 72 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 82 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 92 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 102 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 112 кім. квартира, 57/38/7 кв. м., 1/1 поверх фото 12

Вартість 41 600 $

Ціна за м2: 730 $

Черкаська
Черкаси
Соснівський
Дахнівка мкр.
Сержанта Волкова вул., 25

  • 2 кім

  • 57 / 38 / 7 м2

  • 1 / 1

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212883140
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: суміжно-роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 57
  • Житлова: 38
  • Кухня: 7
  • Поверх: 1
  • Поверхів: 1
  • Ліфт: немає

Опис

Продаж великої 2-к квартири і у новому цегляному будинку, по вул. Сержанта Волкова (р-н Дахнівка).
Новий цегляний будинок із зовнішнім утепленням стін, введений в експлуатацію у 2024 році. Поруч ліс, до Дніпра 300 метрів. У кроковій доступності магазин, дитсадок, школа
Квартира на зручному 1-му поверсі, із виходом вікон у затишний двір. Загальна площа 57 кв.м., житлова -38 кв.м. кухня -7 кв.м. Висота стелі 2.7 м.
Стан квартири - із оздобленням після будівельників: чорнова штукатурка стін, стяжка підлоги, розведена система сантехніки, електропроводка, встановлені якісні двохкамерні склопакети.
Індивідуальне електричне опалення із льготним тарифом на електроенергію, встановлений двохтарифний електролічильник.
Поку у наявності декілька 1-к та 2-к квартир за ціною 700 дол. за кв.м.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
1 718 079 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
26 515 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті