Продаж 2-кімнатної квартири Урицкого ул./ Липкивского Василия, 33А

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 73/-/20 кв. м., 17/25 поверх фото 12 кім. квартира, 73/-/20 кв. м., 17/25 поверх фото 22 кім. квартира, 73/-/20 кв. м., 17/25 поверх фото 32 кім. квартира, 73/-/20 кв. м., 17/25 поверх фото 42 кім. квартира, 73/-/20 кв. м., 17/25 поверх фото 5

Вартість 175 000 $

Ціна за м2: 2 397 $

Київ
Солом'янський
Солом'янка мкр.
Урицкого ул./ Липкивского Василия, 33А

  • 2 кім

  • 73 / - / 20 м2

  • 17 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212885818
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 73
  • Кухня: 20
  • Поверх: 17
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Шевченківський район.
Вул. Василя Липківського, 33-А.
ЖК 'Адамант'.

Пропонується до продажу повноцінна двоспальна квартира (кухня-студія, 2 окремі спальні, гардероб, с/в, балкон) - у відмінному житловому комплексі бізнес класу.
Площа – 73 м2.
Поверх – 17-й.
Квартира укомплектована всією необхідною технікою, від відомих брендів. та меблями.
Є все для комфортного проживання.
Зроблено якісний дизайнерський ремонт.
Є підземний паркінг.
Встановлено сонячні панелі на даху, інвертори, батареї та ГЕНЕРАТОР на будинок.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
7 227 499 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
111 542 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті