Продаж 2-кімнатної квартири Богдановская ул., 7г

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 12 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 22 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 32 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 42 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 52 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 62 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 72 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 82 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 92 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 102 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 112 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 122 кім. квартира, 76/35/13 кв. м., 3/8 поверх фото 13

Вартість 231 200 $

Ціна за м2: 3 042 $

Київ
Солом'янський
Солом'янка мкр.
Богдановская ул., 7г

  • 2 кім

  • 76 / 35 / 13 м2

  • 3 / 8

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212888920
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 76
  • Житлова: 35
  • Кухня: 13
  • Поверх: 3
  • Поверхів: 8
  • Ліфт: є

Опис

2-кімнатна Квартира (76 м²) у ЖК «МАЛАХІТ» (Клубний Будинок)

Унікальна пропозиція в секції клубного типу!

Ідеальне розташування: Під'їзд лише на 8 поверхів, на поверсі 4 квартири. Будинок знаходиться ВСЕРЕДИНІ комплексу — НЕ ЧУТИ МАШИН І МІСЬКОГО ГАЛАСУ.

Вид: Вікна зі спальні та балкон кухні виходять на ФОНТАН та алею променад — тихо та красиво.

Ремонт та Комфорт:

Якість: Виконаний якісний ремонт (гіпсокартонні стелі, стіни поштукатурені).

Планування: 2 Ванні кімнати, кухня (13 м²) з сучасною вбудованою технікою (Посудомийна машина, Духовка, Варильна панель).

Оснащення: Підігрів підлоги (плитка), 2 Бойлери (у ванній та на кухні), Кондиціонер.

Інфраструктура ЖК:

Безпека: Територія комплексу охороняється, консьєрж.

Локація: Вдале розташування біля ЦЕНТРУ Києва. Поруч МЕТРО, Залізничний вокзал, Мегамаркет, школи, дитсадки, парки.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
9 548 560 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
147 364 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів