Продаж 2-кімнатної квартири Ревуцкого ул., 40б

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 71/31/20 кв. м., 21/26 поверх фото 12 кім. квартира, 71/31/20 кв. м., 21/26 поверх фото 22 кім. квартира, 71/31/20 кв. м., 21/26 поверх фото 32 кім. квартира, 71/31/20 кв. м., 21/26 поверх фото 42 кім. квартира, 71/31/20 кв. м., 21/26 поверх фото 52 кім. квартира, 71/31/20 кв. м., 21/26 поверх фото 62 кім. квартира, 71/31/20 кв. м., 21/26 поверх фото 72 кім. квартира, 71/31/20 кв. м., 21/26 поверх фото 8

Вартість 83 000 $

Ціна за м2: 1 169 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Ревуцкого ул., 40б

  • 2 кім

  • 71 / 31 / 20 м2

  • 21 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212888934
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 71
  • Житлова: 31
  • Кухня: 20
  • Поверх: 21
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Краща пропозиція в сучасному ЖК Лебединий, Ревуцького 40Б

Спецпроект 2016-2020 років 2 будинок, чудова локація ст.м. Харківська 2 хвилини, поруч озеро Лебедине.

Двохкімнатна ,видова квартира з видом на озеро розташована на 20 му поверсі , площа: 71м2.
З 21-го поверху відкривається чудовий краєвид на озеро Лебедине, дитячі майданчики та навколишню міську панораму.

Чудове планування:
2 окремі спальні, санвузол, велика кухня-вітальня та лоджія з панорамними вікнами.

Добре розвинена інфраструктура все що потрібно для комфортного життя знаходиться поруч . Спеціалізована школа №302 з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу, Гімназія 'Діалог', Дошкільний навчальний заклад №704, Спеціалізована школа №296 з поглибленим вивченням іноземної мови, Дошкільний навчальний заклад №242, магазини, аптека, зупинка громадського транспорту, парк біля озера Лебедине з дитячими майданчиками, пакровка.

В будинку є паркінг, дитячі майданчики, школа, спортивні майданчики та ТРЦ Piramida. Також є відділення банків, поштові відділення та багато іншого
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 427 899 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
52 903 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів