Продаж 3-кімнатної квартири Щербакивского Данила ул. (Щербакова), 52

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 127/40/48 кв. м., 9/20 поверх фото 13 кім. квартира, 127/40/48 кв. м., 9/20 поверх фото 23 кім. квартира, 127/40/48 кв. м., 9/20 поверх фото 33 кім. квартира, 127/40/48 кв. м., 9/20 поверх фото 43 кім. квартира, 127/40/48 кв. м., 9/20 поверх фото 53 кім. квартира, 127/40/48 кв. м., 9/20 поверх фото 63 кім. квартира, 127/40/48 кв. м., 9/20 поверх фото 7

Вартість 93 000 $

Ціна за м2: 732 $

Київ
Шевченківський
Нивки мкр.
Щербакивского Данила ул. (Щербакова), 52

  • 3 кім

  • 127 / 40 / 48 м2

  • 9 / 20

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212891973
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 127
  • Житлова: 40
  • Кухня: 48
  • Поверх: 9
  • Поверхів: 20
  • Ліфт: є

Опис

Продається велика 3-кімнатна квартира в Шевченківському районі столиці: вул. Данила Щербаківського, буд. 52 (ЖК 'Перлина Нивок'). Комфортний 9-й поверх 20 поверхового цегляного термобудинку.

Простора світла квартира, орієнтована на південний схід, багато вікон, приємний вид. Загальна площа 127 кв. м, житлова - 40 кв.м, кухня-студія - 48 кв.м, можна перепланувати за власним бажанням (легко вийде 4 окремі кімнати). В квартирі три «мокрі точки», чотири балкони, комора.

Стан квартири – після будівельників, під оздоблення (без стяжки та штукатурки). Встановлено склопакети, радіатори опалення, заведено воду, виконано розводку електрики.

Будинок ОСББ, введений в експлуатацію в 2011 році, всі стіни – цегла, навіть міжкімнатні. Усі комунікації на балансі міста. Тарифи звичайні. Три ліфти, працюють постійно, підняття на поверх за чипом. Завжди є місця для паркування на території + великий підземний паркінг.

Будинок розташований в чудовій локації, поруч парки 'Нивки', 'Дубки', продовольчий ринок, сквер 'Райдуга', поліклініка № 5; ТЦ «Мегамаркет», супермаркети «АТБ», «Сільпо», «Фора». Все в пішому доступі. Чудова власна інфраструктура, на першому поверсі різноманітні магазини, аптеки, салони, стоматологія, нотаріус і т.д.

Станція метро «Нивки» у 15 хвилинах пішки, біля будинку зупинка громадського транспорту, зручний виїзд як у напрямку Берестейського проспекту, так і вул. Стеценка.

Документам менше 3 років
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 840 899 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
59 277 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.