Продаж 1-кімнатної квартири Каховская ул., 62а

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 11 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 21 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 31 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 41 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 51 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 61 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 71 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 81 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 91 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 101 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 111 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 121 кім. квартира, 34/22/5 кв. м., 23/25 поверх фото 13

Вартість 60 000 $

Ціна за м2: 1 765 $

Київ
Дніпровський
Микільська Слобідка мкр.
Каховская ул., 62а
м. Лівобережна

  • 1 кім

  • 34 / 22 / 5 м2

  • 23 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212892906
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: суміжна
  • Студія: +
  • Загальна площа: 34
  • Житлова: 22
  • Кухня: 5
  • Поверх: 23
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

м. Лівобережна. вул.Каховська 62 а. ЖК Каховський. 23/25 пов. Студія площа 34м2. Дуже світла квартира вид з вікон на Дніпро та Правий берег. Ремонт виконаний в стилі LOFT. Повністю укомплектована побутовою технікою ( елект-роплита, духовка, свч піч, холодильник, бойлер). Гардеробна кімната. Будинок заселений, усі сусіди вже зробили ремонт. Лівобережна 10 хв пішки. Мікрорайон Микільська-Слобідка. Розвинена інфраструктура, супермаркети, дитячі садки, школа джазового та естрадного мистецтва., школи, поліклініки доросла та дитяча, набережна Дніпра та пляж в пішій доступності.. Краєвид з вікна на Правий берег Києва. Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 478 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
38 243 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті