Продаж 2-кімнатної квартири Берковецька, 6

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 12 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 22 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 32 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 42 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 52 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 62 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 72 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 82 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 92 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 102 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 112 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 122 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 132 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 142 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 152 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 162 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 172 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 182 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 192 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 202 кім. квартира, 66.5 / 35 / 23 м? кв. м., 3/13 поверх фото 21

Вартість 79 000 $

Ціна за м2: 1 188 $

Київ
Святошинський
Берковець мкр.
Берковецька, 6
м. Академмістечко

  • 2 кім

  • 66.5 / 35 / 23 м? м2

  • 3 / 13

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212894562
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 66
  • Житлова: 35
  • Кухня: 23
  • Поверх: 3
  • Поверхів: 13
  • Ліфт: немає

Опис

Берковецька вул., 4-Д
Продаж 2 кімнатноі квартири від надійного забудовника DIM, ЖК 'Lucky Land' біля ТРЦ Lavina Mall. Адреса: місто Київ, Cвятошинський район вулиця Берковецька 6, будинок 3 введений в експлуатацію, можна оформлювати право власності і одразу робити ремонт. Загальна площа 67 кв.м, після будівельників, вільне планування. Розташована на зручному 3-му поверсі, 13 поверхового будинку ( є генератор на ліфт) Вікна квартири виходять у двір. - 3-й поверх із 13;
- 2 окремі кімнати;
- кухня + вітальня;
- 2 санвузли;
- лоджія. Всі централізовані комунікації, прямі договори. ЖК Lucky Land - це новий ЖК комфорт класу, що знаходиться по сусідству з Lavina Mall і поряд зі 100 га хвойного лісу. Архітектура та якість від DIM Будинки виконані в сучасному архітектурному стилі з використанням якісних матеріалів і ретельно продуманих деталей.
Кожна квартира має:
• Великі панорамні вікна з енергозберігаючим склом;
• Металеві двері;
• Стяжку підлоги та утеплення;
• Підключення до електро-котла, системи вентиляції, води й електрики. ? Локація — перевага, яку відчуваєш щодня Lucky Land знаходиться у Святошинському районі, поруч із розвиненою інфраструктурою: Розваги та покупки:
• ТРЦ Lavina Mall, парк Галактика, Ашан, Сільпо, Епіцентр. Ресторани та кафе:
• У самому комплексі — власні кав’ярні, поруч — ресторан EGERSUND. Освіта та здоров’я:
• Школи №203, №95, №162, №175; гімназії «Престиж» і «Прем’єр», КМДШ.
• Приватні садочки, клініки Sempa, 911 Smart Clinic, Rich Health. Транспортна доступність:
• 7 хвилин транспортом до метро Академмістечко,
• 10 хвилин — до Сирець.
• Зручний виїзд на Кільцеву дорогу або вулицю Стеценка. ? Інвестиційна привабливість Lucky Land — це комплекс із великим потенціалом росту вартості.
Розвиток території, наявність зелених зон, близькість до Lavina Mall і нові комерційні простори створюють стабільний попит на оренду та купівлю квартир. ? Ваша квартира в Lucky Land Ця квартира — ідеальний варіант для життя або інвестиції.