Продаж 2-кімнатної квартири Всеволода Змієнка вул., 15/23

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 12 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 22 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 32 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 42 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 52 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 62 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 72 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 82 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 92 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 102 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 112 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 122 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 132 кім. квартира, 66/37/20 кв. м., 4/21 поверх фото 14

Вартість 95 777 $

Ціна за м2: 1 451 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Всеволода Змієнка вул., 15/23

  • 2 кім

  • 66 / 37 / 20 м2

  • 4 / 21

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212896404
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 66
  • Житлова: 37
  • Кухня: 20
  • Поверх: 4
  • Поверхів: 21
  • Ліфт: є

Опис

Пропоную до продажу 2 кімнатну квартиру з вдалим цікавим плануванням в ЖК Варшавський 3 в зданому будинку 2024 року розташований по вул.Всеволода Змієнка 15/23
Загальна площа квартири 66 м2 на 4 зручному поверсі 20 поверхового будинку.
Квартира має 2 окремі кімнати, 2 санвузли, 2 лоджії. Велика кухня 20 м2 з панорамним вікном.

Розвинута інфраструктура, добудовується метро.
Поруч зупинка транспорту.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 955 590 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
61 047 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті