Продаж 4-кімнатної квартири вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 73г

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 14 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 24 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 34 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 44 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 54 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 64 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 74 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 84 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 94 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 104 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 114 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 124 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 134 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 144 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 154 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 164 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 174 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 184 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 194 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 204 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 214 кім. квартира, 150/-/16 кв. м., 11/13 поверх фото 22

Вартість 370 000 $

Ціна за м2: 2 467 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 73г

  • 4 кім

  • 150 / - / 16 м2

  • 11 / 13

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212899361
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 150
  • Кухня: 16
  • Поверх: 11
  • Поверхів: 13
  • Ліфт: є

Опис

Продам 4к квартиру з ремонтом та меблями в ЖК Сонячна Брама біля метро Виставковий центр
Голосіївській район Правий Берег.
вул Здановськоі Юлії 73г (Ломоносова).
В будинку установлені додаткові джерела живлення електроенергії,що дає воду, опалення та можливість користування ліфтом!!!

Загальна площа квартири 150м2.
Поверх 11 з 13.
Комфортне двостороннє планування.
Три окремі спальні 19м2, 24м2, 20м2
Вітальня 25м2
Два санвузли 4м2 та 10м2.
Кухня 16м2 з виходом на балкон.

Ремонт в європейському стилі.
Використані якісні матеріали для оздоблення квартири. Побутова техніка світових брендів: пральна машинка, духова шафа Electolux, мийка Franke, холодильник side by side Samsung,телевізор Samsung, сантехніка Valero s Bosh, змішувачі Hansgrohe, кондиціонери Panasonik, установлена система фільтраціі води- зворотній Осмос. Меблі фірми Blest.

Комплекс бізнес класу.
На території знаходиться паркінг, укриття.
В підʼїзді охорона 24/7, відеонагляд.

Інфраструктура розвинена : медичні, спортивні центри, продуктовий супермаркети Novus, кавʼярні, салони краси, відділення банку, Нової Пошти, садочки, школи.
600 м до метро Виставковий Центр та парка, поруч великий спорт комплексу Sport Life с басейном.
10 хвилин на авто до Печерська.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
15 280 999 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
235 833 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості