Продаж 1-кімнатної квартири пр. Богдана Хмельницького

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 11 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 21 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 31 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 41 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 51 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 61 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 71 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 81 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 91 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 101 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 111 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 121 кім. квартира, 17/10/2 кв. м., 7/9 поверх фото 13

Вартість 11 500 $

Ціна за м2: 676 $

Дніпро
Шевченківський
12 квартал мкр.
пр. Богдана Хмельницького

  • 1 кім

  • 17 / 10 / 2 м2

  • 7 / 9

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212901156
  • Кількість кімнат: 1
  • Студія: -
  • Загальна площа: 17
  • Житлова: 10
  • Кухня: 2
  • Поверх: 7
  • Поверхів: 9
  • Ліфт: немає

Опис

Продам 1к малосемейку с хорошей окупаемостью на пр. Б. Хмельницкого, 167 (район тупика 136 маршрутки и ЖК Оберег). Квартира в жилом состоянии, есть вся необходимая мебель и техника. Звоните.

Готовы продать по безналу и по любым программам гос. выплат.

Общая площадь квартиры 17 м2, спланирована в спальню, коридор с кухонным уголком и санузел. Квартира подходит как для жизни, так и для сдачи в аренду. При сдаче в аренду окупаемость будет в районе 9 лет.

В квартире заменены окна, трубы отопления, канализационный стояк и частично трубы подачи воды.

Рядом с домом продуктовый и цветочный магазины, кофейня, магазины бытовых товаров. В пешей доступности АТБ. Также в 2 минутах ходьбы тупик 136 маршрутки, которая идет через весь город.

Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
474 949 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
7 329 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті