Продаж 3-кімнатної квартири Голосеевский просп. (40-летия октября), 58

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 13 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 23 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 33 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 43 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 53 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 63 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 73 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 83 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 93 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 103 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 113 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 123 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 133 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 143 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 153 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 163 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 173 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 183 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 193 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 203 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 213 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 223 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 233 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 243 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 253 кім. квартира, 107/70/30 кв. м., 18/21 поверх фото 26

Вартість 300 000 $

Ціна за м2: 2 804 $

Київ
Голосіївський
Деміївка мкр.
Голосеевский просп. (40-летия октября), 58
м. Деміївська

  • 3 кім

  • 107 / 70 / 30 м2

  • 18 / 21

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212901449
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 107
  • Житлова: 70
  • Кухня: 30
  • Поверх: 18
  • Поверхів: 21
  • Ліфт: є

Опис

Продам затишну 3-кімнатну квартиру в ЖК Парк Авеню, Park Avenue за адресою: Голосіївський проспект 58.

У комплексі є генератор, при відключеннях працюють ліфт, всі комунікації, освітлення місць загального користування.

З квартирою можна купити парко місце у підземному паркінгу, в який зручно спускатися на ліфті без виходу на вулицю.

Планування:
- велика кухня-вітальня в якій є зона кухні з обіднім столом та зона відпочинку з диваном та телевізором;
- простора спальня з балконом;
- дитяча з двома ліжечками;
- ванна кімната;
- гостьовий санвузол;
- великий гардероб;
- кладова під пральню.

Квартира велика та простора, площа 107м2. Ідеально підійде для сім'ї з дітьми, тому що у вітальні багато місця і дитяча на двох дітей. Дуже вдале планування, все добре зоновано.
Дизайн стриманий та гармонійний, затишна атмосфера.

ЖК обладнаний передовими комунікаційними системами та технологіями: тут функціонує автономна котельня з резервним обладнанням вищої якості, трансформаторна підстанція, панорамні ліфти, що спускаються до нижнього поверху підземного паркінгу. На території комплексу ведеться постійне відеоспостереження, вхід на територію – за перепустками.

- Безшумні (швидкісні) ліфти;
- Закрита територія(двір без машин) зі своїм доглянутим парком та зонами відпочинку у сучасному стилі;
- Відео спостереження (камери на всіх поверхах), включаючи ліфти;
- Бомбосховища з вай-фай;
- 8 дитячих майданчиків для різного віку;
- Спорт майданчики;
- Зона барбекю;
- Воєнізована охорона;
- Консьєрж сервіс 24/7;
- Пропускна система розумний будинок (доступ на поверх у ліфт, строго за картковою системою ключ);

Власна інфраструктура ЖК Park Avenue VIP включає наявність супермаркету, спорткомплексу з басейном, школи раннього розвитку, дитсадок, банківські відділення, магазини, ресторани, кафе, аптека, винний маркет, мінімаркет, хімчистка, салони краси, стоматологія, нотаріус, літній театр.

За п'ять хвилин ходьби знаходиться найбільший міський лісопарк із озерами в Європі Голосіївський парк ім. Максима Рильського.

Завдяки зручному розташуванню дістатися центральної частини Києва від будинку вам вдасться всього за 7 хвилин. Дві станції метро в пішій доступності (Голосіївська, Деміївська).