Продаж 1-кімнатної квартири Леси Украинки бульв., 7б

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 11 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 21 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 31 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 41 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 51 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 61 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 71 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 81 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 91 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 101 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 111 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 121 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 131 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 141 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 151 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 161 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 171 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 181 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 191 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 201 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 211 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 221 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 231 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 241 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 251 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 261 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 271 кім. квартира, 57/20/15 кв. м., 7/18 поверх фото 28

Вартість 145 000 $

Ціна за м2: 2 544 $

Київ
Печерський
Печерськ мкр.
Леси Украинки бульв., 7б
м. Печерська

  • 1 кім

  • 57 / 20 / 15 м2

  • 7 / 18

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212904441
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 57
  • Житлова: 20
  • Кухня: 15
  • Поверх: 7
  • Поверхів: 18
  • Ліфт: є

Опис

Продам 1-кімнатну квартиру на бульварі Лесі Українки, 7-Б (Печерський район, Київ)

Пропонується простора 1-кімнатна квартира площею 57 м² в сучасному цегляному будинку (2006 року).
• Планування: окрема кухня та кімната (роздільні).
• Кухня оснащена побутовою технікою: плита, витяжка, мікрохвильовка, холодильник, електрочайник. Є обідня зона за великим столом.
• Спальня поділена на зону відпочинку з шкіряним диваном і телевізором та зону сну зі двоспальним ліжком.
• Меблі: модульні меблі, два шафи-купе, комод.
• Техніка: плазмовий телевізор, пральна машина, кондиціонери.
• Є дві засклені лоджії (одна з них – побутова), з балконів відкривається чудовий вид на бульвар Лесі Українки.
• Санітарний вузол суміщений.

Додатково:
• Висота стелі — 3 м, що додає простору та світла;
• У будинку — підземний паркінг, закритий двір, дитячий майданчик;
• Вхідна група презентабельна, є консьєрж.
• Дуже зручне розташування: поряд — метро Печерська та Кловська, ТЦ “Гулівер”, магазини, банки, дитячі садки, школи.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
5 988 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
92 421 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності