Продаж 4-кімнатної квартири Василя Тютюнника вул. (Барбюса Анрі вул.)

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 162/-/35 кв. м., 2/9 поверх фото 14 кім. квартира, 162/-/35 кв. м., 2/9 поверх фото 24 кім. квартира, 162/-/35 кв. м., 2/9 поверх фото 34 кім. квартира, 162/-/35 кв. м., 2/9 поверх фото 44 кім. квартира, 162/-/35 кв. м., 2/9 поверх фото 54 кім. квартира, 162/-/35 кв. м., 2/9 поверх фото 64 кім. квартира, 162/-/35 кв. м., 2/9 поверх фото 74 кім. квартира, 162/-/35 кв. м., 2/9 поверх фото 84 кім. квартира, 162/-/35 кв. м., 2/9 поверх фото 94 кім. квартира, 162/-/35 кв. м., 2/9 поверх фото 10

Вартість 356 800 $

Ціна за м2: 2 202 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Василя Тютюнника вул. (Барбюса Анрі вул.)
м. Либідська

  • 4 кім

  • 162 / - / 35 м2

  • 2 / 9

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212906043
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: суміжно-роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 162
  • Кухня: 35
  • Поверх: 2
  • Поверхів: 9
  • Ліфт: є

Опис

Продаж 4к квартира в ЖК бізнес класу Французький квартал.
Загальна площа - 162 м2.

Квартира можна використовувати як житлову, так і під комерційну нерухомість (під офіс).
Квартиру можна поділити на дві без перенесення мокрих точок. (планування двух різних варіантів в фото)

Завдяки близькому розташуванню до міської магістралі - не буде проблем з транспортною розв'язкою. Звідси курсує суспільний транспорт в різних напрямах.
У пішохідному доступі розташовано дві станції метро 'Либідська' та 'Палац Україна'.

На внутрішній території проведено озеленення, улаштовані майданчики для дитячих ігор і відпочинку мешканців. Поблизу комплексу знаходяться магазини різної спрямованості, ТРЦ Ocean Plaza, фітнес-клуби, ресторани, банківські відділення, школи, салони краси, дитсадки, побутові служби.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
14 735 839 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
227 419 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди