Продаж 2-кімнатної квартири Лобановского Валерия просп. (Краснозвездный), 4-Г

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 12 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 22 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 32 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 42 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 52 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 62 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 72 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 82 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 92 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 102 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 112 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 122 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 132 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 142 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 152 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 162 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 172 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 182 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 192 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 202 кім. квартира, 72/-/20 кв. м., 27/27 поверх фото 21

Вартість 125 000 $

Ціна за м2: 1 736 $

Київ
Солом'янський
Чоколівка мкр.
Лобановского Валерия просп. (Краснозвездный), 4-Г
м. Вокзальна

  • 2 кім

  • 72 / - / 20 м2

  • 27 / 27

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212908251
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: суміжно-роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 72
  • Кухня: 20
  • Поверх: 27
  • Поверхів: 27
  • Ліфт: є

Опис

Продаж видова простора 2х кімнатна квартира 72м² з ремонтом, меблями, технікою / ЖК Олександрівський / Лобановського 4г / Севастопольська площа/ Генератор

Продаж видової 2-кімнатної квартири 72 м² в ЖК «Олександрівський» (Солом’янський р-н).
Готова до проживання — з меблями та технікою.

🔹 Планування:

спальня + простора кухня-вітальня
кухня 14 м², спальня 18 м²
балкон з гарним видом на парк та озера

🔹 Переваги:

генератор у будинку (ліфти, вода, опалення)
у квартирі зарядна станція (світло + техніка)

Samsung прально-сушильна
бойлер Gorenje 100л
ванна Villeroy&Boch
2 інверторні кондиціонери Cooper&Hunter (Wi-Fi)

🔹 Будинок:

3 ліфти + генератор
підземний паркінг (може бути укриттям)
поруч безкоштовна парковка

🔹 Локація:

просп. Лобановського, 4г, Севастопольська площа, Солом'янська площа, М Вокзальна, М Деміївська, М Шулявка,
10 хв до центру
поруч Novus, базар, парк, школи, садочки, ВУЗи, лікарні, ресторани

Телефонуйте — відповімо на всі питання!
Комісія агенству
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
5 162 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
79 673 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.