Продаж 1-кімнатної квартири Поліська, 4

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 29/8/16 кв. м., 4/4 поверх фото 11 кім. квартира, 29/8/16 кв. м., 4/4 поверх фото 21 кім. квартира, 29/8/16 кв. м., 4/4 поверх фото 31 кім. квартира, 29/8/16 кв. м., 4/4 поверх фото 41 кім. квартира, 29/8/16 кв. м., 4/4 поверх фото 51 кім. квартира, 29/8/16 кв. м., 4/4 поверх фото 61 кім. квартира, 29/8/16 кв. м., 4/4 поверх фото 7

Вартість 25 160 $

Ціна за м2: 868 $

Київська
Бучанський
Софіївська Борщагівка
Поліська, 4

  • 1 кім

  • 29 / 8 / 16 м2

  • 4 / 4

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212908576
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 29
  • Житлова: 8
  • Кухня: 16
  • Поверх: 4
  • Поверхів: 4
  • Ліфт: немає

Опис

Поліська вулиця2025ЖК 'Europian Residences' с.Софіївська Борщагівка, вулиця Поліська 4. Будинок введено в експлуатацію, та отримано поштову адресу. Квартири вже з документами. Площа: 29.6м2
Поверх: 3/4 Будинок має 4 поверх: на 1 поверсі -комерційні приміщення, 2-4 поверхи - житлові квартири.
Будинок без ліфта, має 2 підїзди Електрика: в квартиру заведено 7кВт, встановлять лічильники день/ніч; Вода - скважина (їх буде 3 з якісними насосами) Каналізація: поки септик - але на протязі року буде підключення до централізованої каналізації Софіївської Борщагівки. Опалення - індивідуальне електро Квартири в стані від забудовника. Ціна 850$/м2 Квартири з ремонтом - від 1050$/м2 Термін виконання ремонту близько 2 місяців. Є планування квартир від 25.3м2 до 50.3м2 . Поруч ЖК Софііївські Липки, ЖК Софіївська Сфера, ЖК Sofi House На всі запитання готова відповісти в онлайн режимі, або ж при зустрічі на перегляді. Шановні колеги, співпрацюю без дублів у рекламі
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
1 039 107 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
16 036 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті