Продаж 4-кімнатної квартири Никольско-Слободская ул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
4 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 14 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 24 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 34 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 44 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 54 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 64 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 74 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 84 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 94 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 104 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 114 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 124 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 134 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 144 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 154 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 164 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 174 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 184 кім. квартира, 118/-/16 кв. м., 2/17 поверх фото 19

Вартість 236 000 $

Ціна за м2: 2 000 $

Київ
Дніпровський
Микільська Слобідка мкр.
Никольско-Слободская ул.

  • 4 кім

  • 118 / - / 16 м2

  • 2 / 17

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212908788
  • Кількість кімнат: 4
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 118
  • Кухня: 16
  • Поверх: 2
  • Поверхів: 17
  • Ліфт: є

Опис

Продаж просторої 4-кімнатної квартири (118 м²) на 2-му поверсі з унікальною власною терасою. Це формат заміського будинку з усіма перевагами бізнес-класу.

Уявіть вечір на власній терасі 2-го поверху: лише ви, келих вина та сонце, що сідає прямо у Дніпро. Це не відпустка — це ваше щоденне життя.

Чому цей варіант — особливий?
• Локація-мрія: Вихід на сучасну набережну для пробіжок та прогулянок прямо під домом.
• Максимальний комфорт: Будинок із генератором (завжди зі світлом і теплом), охорона та консьєрж-сервіс.
• Все поруч: У комплексі вже працюють «Сільпо», стильні кав’ярні, спортклуби та дитячі зони.
• Паркінг: Є можливість придбати сімейне паркомісце на 2 авто у підземному паркінгу під будинком.

Деталі:
• Площа: 118 м²
• Ціна: 2 000 $ / м²
• Загальна вартість: 236 000 $

Це більше, ніж квартира. Це простір для тих, хто обирає статус, спокій та натхнення кожної хвилини.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
9 746 800 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
150 423 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті