Продаж 2-кімнатної квартири Відродження просп. (Аношкіна просп.)

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 12 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 22 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 32 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 42 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 52 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 62 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 72 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 82 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 92 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 102 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 112 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 122 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 132 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 142 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 152 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 162 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 172 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 182 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 192 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 202 кім. квартира, 60/-/9 кв. м., 5/5 поверх фото 21

Вартість 12 500 $

Ціна за м2: 208 $

Кам'янське
Заводський
ДДГРЕС мкр.
Відродження просп. (Аношкіна просп.)

  • 2 кім

  • 60 / - / 9 м2

  • 5 / 5

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212909627
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 60
  • Кухня: 9
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 5
  • Ліфт: немає

Опис

Продам просторную 2к квартиру в центре.
Продам просторную 2к квартиру СТАЛИНКУ в тихом центре. Район магазина Руди. Квартира с очень интересной планировкой! Почти 60 кв.м!! В обычном жилом состоянии, под Ваш индивидуальный ремонт! Раздельные комнаты. Высокие потолки. Просторная кухня и коридор. Множество кладовых, идеально подойдут для встроенный шкафов и прочих фишек). Санузел можно сделать мега большим, позволяет територия). Тёплая, сухая, не угловая, без грибка , плесени и прочих проблем.. Крыша в идеальном состоянии! Ухоженный двор и подъезд, хорошие соседи. Документы в порядке. Цена 12500$ + 1200$ долг
Побутова техніка: Плита;
Інфраструктура (до 500 метрів): Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Відділення банку, банкомат, Центр міста, Аптека, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти;
Ландшафт (до 1 км.): Ліс, Парк, Річка;
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
516 249 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
7 967 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку