Продаж 3-кімнатної квартири бульв. Миколи Руденка (Кольцова), 14д

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 13 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 23 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 33 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 43 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 53 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 63 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 73 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 83 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 93 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 103 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 113 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 123 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 133 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 143 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 153 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 163 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 173 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 183 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 193 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 203 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 213 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 223 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 233 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 243 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 253 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 263 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 273 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 283 кім. квартира, 140/50/45 кв. м., 8/15 поверх фото 29

Вартість 207 000 $

Ціна за м2: 1 479 $

Київ
Святошинський
Борщагівка мкр.
бульв. Миколи Руденка (Кольцова), 14д

  • 3 кім

  • 140 / 50 / 45 м2

  • 8 / 15

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212910292
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 140
  • Житлова: 50
  • Кухня: 45
  • Поверх: 8
  • Поверхів: 15
  • Ліфт: є

Опис

Кольцова 14 Д, ЖК Парковий.
У продаж пропонується МЕГА комфортна квартира із дизайнерським ремонтом загальною площею 140 м2. Дві окремі спальні та кухня - студіо загальною площею 45 м2. 2 з/в.
Новобуд 2008 року. Монолітно - каркасна цегла + утеплення. Будинок дуже теплий.
8/ 15 пов (безпечний поверх) будинку. 2 ліфти, консьєрж, відеоспостереження. Чи не кутова. 2 лоджії, об'єднані з кімнатами (міні кабінет на одній з них).
У квартирі зроблений якісний, дизайнерський євроремонт із дорогих матеріалів. Робили собі. Повністю мебльована. Побутова техніка від світових якісних брендів У квартирі також є мрія всіх жінок - величезна вбиральня, куди реально поміщається все! Розвинена інфраструктура (магазини, ТЦ, ринки, аптеки, банки) Транспортна розв'язка у різні кінці міста.
Теплі підлоги, ЛІЧИЛЬНИКИ ТЕПЛА на квартиру, води, електрики. Сигналізація поліції.
Два ВЕЛИКИХ БОНУСА - на поверсі є комора 8 м2 (права користування) та ПАРКОМІСЦЕ (права користування, закріплені за квартирою).
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
8 549 100 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
131 939 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності