Продаж 3-кімнатної квартири Всеволода Змієнка вул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 13 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 23 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 33 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 43 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 53 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 63 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 73 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 83 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 93 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 103 кім. квартира, 80/-/23 кв. м., 14/18 поверх фото 11

Вартість 215 000 $

Ціна за м2: 2 688 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Всеволода Змієнка вул.

  • 3 кім

  • 80 / - / 23 м2

  • 14 / 18

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212910954
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 80
  • Кухня: 23
  • Поверх: 14
  • Поверхів: 18
  • Ліфт: є

Опис

ЖК Варшавський 3 , будинок 7.8 з РЕЗЕРВНИМ ЖИВЛЕННЯМ!!!
Комфортний 14 поверх - дуже красивий вид з вікон!
До Вашої уваги світла, стильна 3-кімнатна квартира площею 80 м2 з трьома окремими спальнями, кухнею-вітальнею та 2 повноцінними санвузлами (в одному душ, в іншому - ванна). Також є комора на -1 поверсі в цьому ж будинку.
Новий якісний ремонт згідно дизайн-проєкту, візуалізація якого представлена в оголошенні. Роботи по проєкту виконані на 75-80% (розпочинається збірка корпусних меблів), але все ще можливі певні корективи з боку нових власників. Отже, в квартирі частково вже є та будуть реалізовані наступні рішення:
- фарбовані стіни;
- італійські двері прихованого монтажу з чорною фурнітурою (магнітні замки, приховані петлі);
- усі змішувачі також прихованого монтажу німецького бренду Grohe;
- система очистки води по всій квартирі + система антипотоп;
- великоформатний керамограніт у санвузлах (1200*600) та в коридорі з підігрівом;
- повністю мебльована корпусними меблями (кухня-вітальня, санвузли та усі 3 спальні): кухня, вбудовані шафи, столи, тумби, зона прання та зберігання хімії і тд (МДФ фасади всюди!)
- стінові гладкі деревʼяні панелі по всій квартирі;
- вся техніка Bosch + 65” телевізор Samsung та кондиціонери (у кожній кімнаті) C&H.
- величезний 3-х метровий кутовий диван, в якісній тканині антикіготь (6 категорія - супер зносостійка);
- ліжко у спальні від провідного виробника меблів Wood soft з ортопедичним італійським матрасом.
- для затишку та зручності по всій квартирі є багато перехідних вимикачів, сенсорних та інших підсвіток (меблі, штори і тд);
- виділене місце та можливість підключення/вентиляції автономного живлення (Eco Flow і тд);