Продаж 1-кімнатної квартири Дегтяревская ул., 17к1

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 11 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 21 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 31 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 41 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 51 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 61 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 71 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 81 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 91 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 101 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 111 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 121 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 131 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 141 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 151 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 161 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 171 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 181 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 191 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 201 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 211 кім. квартира, 50/17/22 кв. м., 18/23 поверх фото 22

Вартість 113 000 $

Ціна за м2: 2 260 $

Київ
Шевченківський
Лук'янівка мкр.
Дегтяревская ул., 17к1
м. Лук'янівська

  • 1 кім

  • 50 / 17 / 22 м2

  • 18 / 23

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212912606
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 50
  • Житлова: 17
  • Кухня: 22
  • Поверх: 18
  • Поверхів: 23
  • Ліфт: є

Опис

Елегантна 1-к квартира в ЖК Creator City — ідеальне поєднання стилю та комфорту
Пропонується на продаж простора квартира в одному з найкращих житлових комплексів Києва. Це житло для тих, хто цінує якість, безпеку та сучасну архітектуру.

🏢 Про квартиру:
Площа: 50 м² — раціональне та продумане планування, яке вважається одним із найкращих у комплексі.

Технології: Встановлено клімат-контроль LG та сучасну систему безпеки Ajax для вашого спокою.

Енергоефективність: Панорамні енергозберігаючі вікна, що забезпечують багато світла та тишу.

Стан: Будинок зданий та введений в експлуатацію.

🏗 Про будинок:
Клас: Бізнес-клас з унікальною архітектурою кожного будинку.

Сервіс: Презентабельне лобі з дизайнерськими холами, лаунж-зонами та цілодобовим консьєрж-сервісом.

Комфорт: Безшумні швидкісні ліфти KONE, система центрального кондиціювання та автономне опалення.

Автономність: Встановлено генератор на будинок — ліфти та критичні системи працюють навіть під час відключень світла.

🌳 Територія та безпека:
Власний парк: Ландшафтний парк площею 2 га з водоймою безпосередньо на території.

Безпека: Закритий двір без авто та сторонніх. Доступ за карткою власника або системою Face ID. Цілодобова охорона та відеоспостереження 24/7. Укриття!

Паркінг: Дворівневий підземний паркінг із прямим доступом до ліфта.

Дозвілля: Спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку.

📍 Локація та інфраструктура:
Транспорт: 15 хвилин пішки до станцій метро «Лук’янівська» або «Шулявська».

Екологія: Навколо ціле «сузір’я» парків: ім. Івана Багряного, КПІ, Кирилівський Гай, Сирецький парк, парк «Нивки» та Київський зоопарк.

Інфраструктура: Усе необхідне поруч — від супермаркетів до фітнес-центрів.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту: