Продаж 1-кімнатної квартири Кадетский гай ул., 10

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 11 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 21 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 31 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 41 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 51 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 61 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 71 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 81 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 91 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 101 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 111 кім. квартира, 31/-/5 кв. м., 24/26 поверх фото 12

Вартість 65 000 $

Ціна за м2: 2 097 $

Київ
Солом'янський
Кадетський Гай мкр.
Кадетский гай ул., 10

  • 1 кім

  • 31 / - / 5 м2

  • 24 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212914079
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: суміжна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 31
  • Кухня: 5
  • Поверх: 24
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Продаж стильної та повністю готової до проживання смарт-квартири загальною площею 31 кв.м, в одному з найзеленіших районів Києва — ЖК 'Медовий', за адресою вул. Кадетський гай, 10 .

Авторський сучасний ремонт у стильних нейтральних тонах
Повністю укомплектована меблями та технікою

Підземний паркінг
Генератор, який забезпечує роботу ліфта, води та опалення під час відключення світла.
Укриття
Дитячі та спортивні майданчики
Поруч озера та зелена зона для відпочинку.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 684 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
41 430 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін