Продаж 3-кімнатної квартири Металургів проспект, 56

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 13 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 23 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 33 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 43 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 53 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 63 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 73 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 83 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 93 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 103 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 113 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 123 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 133 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 143 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 153 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 163 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 173 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 183 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 193 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 203 кім. квартира, 67/-/8 кв. м., 4/14 поверх фото 21

Вартість 25 000 $

Ціна за м2: 373 $

Кам'янське
Дніпровський
2-МКР мкр.
Металургів проспект, 56

  • 3 кім

  • 67 / - / 8 м2

  • 4 / 14

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212914918
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 67
  • Кухня: 8
  • Поверх: 4
  • Поверхів: 14
  • Ліфт: немає

Опис

Продам квартиру 3 кім Металургів 56.
Расположение Областьu002Fгород: Днепропетровская Районu002Fгород: Каменское Насел. пункт: Каменское Район города: 1-2-3 мкр Улица: Металлургов 56 Характеристики Цена: 25000 $ Кол-во комнат: 3 разд Этаж: 14 u002F 4 Площадь: 67 u002F - u002F 8 Балкон: лоджия Дополнительные поля Статус: актуально Автономка: - Экслюзив: - Планировка: ГОРЯЧИЕ предложения: + БЕЗ РЕМОНТА: + ЖИЛАЯ : - РЕМОНТ: - Кв-ра ЭЛИТ-класса: - Видовая: - БЫЛ на объекте: - Купил-Сдал: - Е-оселя: - Е-відновленя: - Описание: Продам 3кімнатну квартиру на 2 мікрорайоні Лівого берега. Квартира на 95% підготовлена під ваш ремонт. Зручний 4й поверх. Працюють 2 ліфти(пасажирський та вантажний). У квартирі 3 роздільні кімнати, роздільний санвузол, 3 балкони та кладова. Квартира суха та тепла. Поруч супермаркети, дитячі садочки, школи, новий тренажерний зал, зупинка транспорту. Через дорогу - канал та ліс. Тел 05******05.
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і;
Назва ЖК: ОБСХКС;
Рік введення в експлуатацію: 1 980;
Комфорт: Балкон, лоджія, Ванна;
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід;
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Кінотеатр, театр, Центр міста, Аптека, Лікарня, поліклініка, Дитячий садок, Ринок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;
Ландшафт (до 1 км.): Ліс, Пагорби, Острови, Озеро, Парк, Водосховище, Річка;