Продаж 3-кімнатної квартири Наддніпрянський проспект, 18А

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 77/-/15 кв. м., 12/14 поверх фото 13 кім. квартира, 77/-/15 кв. м., 12/14 поверх фото 23 кім. квартира, 77/-/15 кв. м., 12/14 поверх фото 33 кім. квартира, 77/-/15 кв. м., 12/14 поверх фото 4

Вартість 35 000 $

Ціна за м2: 455 $

Кам'янське
Дніпровський
10-МКР мкр.
Наддніпрянський проспект, 18А

  • 3 кім

  • 77 / - / 15 м2

  • 12 / 14

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212915829
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 77
  • Кухня: 15
  • Поверх: 12
  • Поверхів: 14
  • Ліфт: є

Опис

Продаж просторої 3-кімнатної квартири на Лівому березі Кам’янського

✨ Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає комфорт, простір та гарний район для життя.

🔹 77 м² загальної площі
🔹 Зручне 3-кімнатне планування
🔹 Простора кухня — 15 м²
🔹 12 поверх з відкритим краєвидом
🔹 Світла та простора квартира
🔹 Встановлені металопластикові вікна
🔹 Проведене оптоволокно — швидкісний інтернет
🔹 Є можливість зробити сучасний ремонт під свій смак

🏢 Переваги будинку:
✔ Цегляний будинок
✔ Два ліфти
✔ Доглянутий під’їзд та територія
✔ Топове ОСББ
✔ Облаштоване укриття

🌿 Локація для комфортного життя та активного відпочинку:
— зручна транспортна розв’язка

Квартира чудово підійде тим, хто цінує простір, свіже повітря та комфортний стиль життя.
Готові продати за державною програмою.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
1 445 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
22 308 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів