Продаж 3-кімнатної квартири Зоряний бул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 13 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 23 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 33 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 43 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 53 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 63 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 73 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 83 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 93 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 103 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 113 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 123 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 133 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 143 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 153 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 163 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 173 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 183 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 193 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 203 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 213 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 223 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 233 кім. квартира, 69/-/- кв. м., 12/19 поверх фото 24

Вартість 150 000 $

Ціна за м2: 2 174 $

Дніпро
Соборний
Підстанція мкр.
Зоряний бул.

  • 3 кім

  • 69 / - / - м2

  • 12 / 19

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212915980
  • Кількість кімнат: 3
  • Студія: -
  • Загальна площа: 69
  • Поверх: 12
  • Поверхів: 19
  • Ліфт: немає

Опис

В продаже шикарная 3-комн. квартира класса VIP в комплексе ЖК Грани с дорогим Авторским Ремонтом в ультра современном стиле. В квартире ни кто не жил!

Локация: бульвар Звёздный 1-М (возле ТРЦ Даффи на подстанции)

Общая Площадь 69 м?

Этаж 12/19

Секция-1

Современный, дизайнерский ремонт выполнен из дорогих качественных Европейских материалов. Грамотная планировка квартиры позволила воплотить на площади 69 м? просторную кухню-гостиную, 2 раздельные спальни и 2 санузла. В квартире очень много шкафчиков и мест для хранения. Вид не на дорогу, а следовательно будет очень тихо. Квартира полностью обесшумлена и очень тёплая.

Продается полностью укомплектованной и готовой к жизни!

Современный интерьер с качественными материалами и продуманной планировкой!

Подробности Ремонта:

Квартира выполнена из лучших Европейских материалов и бытовой техникой произведенной в Европе. Полностью оборудована мебелью и кухонной бытовой техникой от люксовых Европейских производителей.

Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
6 195 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
95 608 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди