Продаж 3-кімнатної квартири вул. Українських Соколів (Воїнів-афганців), 14

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 13 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 23 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 33 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 43 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 53 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 63 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 73 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 83 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 93 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 103 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 113 кім. квартира, 72/-/8 кв. м., 5/10 поверх фото 12

Вартість 46 000 $

Ціна за м2: 639 $

Кам'янське
Дніпровський
5-МКР мкр.
вул. Українських Соколів (Воїнів-афганців), 14

  • 3 кім

  • 72 / - / 8 м2

  • 5 / 10

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212915988
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 72
  • Кухня: 8
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 10
  • Ліфт: немає

Опис

3 кімн 72м2 Лівий берегu002Fмеблі та техніка.
Велика 3-кімнатна квартира 72м? | Лівий берег | 4 мкр | Готова до життя. Кам’янське вул. Українських Соколів, 14 Одна з найвдаліших локацій Лівого берега для комфортного сімейного життя. 72 м? 5 поверх із 10 покращене планування з просторим холом квартира двохстороння, не кутова усі кімнати окремі окремий санвузол є тамбур У квартирі вже виконані дорогі та важливі роботи: замінена електропроводка замінені труби металопластикові вікна рівна підлога — ламінат та кахель рівні стіни якісно вишпакльовані стелі Великий плюс — залишаються меблі та техніка. Можна заїхати одразу після угоди без додаткових витрат. Ідеальний варіант для сім’ї: поруч школи №44 та №43 спортивна школа з басейном магазини, транспорт парк “Щастя” для прогулянок та відпочинку. Квартира світла, тепла та дуже комфортна для життя. Документи готові до швидкої угоди..
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип стін: Панельний;
Планування: Роздільна;
Cанвузол: Роздільний;
Опалення: Централізоване;
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Аптека, Дитячий садок, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Ресторан, кафе, Школа, Магазин, кіоск, Зупинка транспорту;
Ландшафт (до 1 км.): Ліс, Парк;
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
1 899 799 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
29 319 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.