Ціна за м2: 313 $
Дніпро
Новокодацький
Івана Мазепи мкр.
Мичурина ул.
Продам помещение (офис) в районе 2й рабочей больницы. Помещение со своим отдельным входом. Нежилой фонд. Первый этаж, площадь 96 м2, 4 кабинета, кухня, санузел. Хорошая парковка во дворе. Цена 30 тыс. у. е. Торг

Великий вибір об'єктів комерційної нерухомості
Для ведення існуючого бізнесу або початку нової справи

Можливість розтермінування та кредитування
Клієнти зможуть отримати зручну схему покупки чи інвестування

Повний юридичний супровід клієнта
Перевіряємо об'єкт, готуємо всі необхідні документи, забезпечуємо повний юридичний супровід угоди

Довірче управління об'єктом нерухомості
Забезпечуємо прибутковість переданої в керування нерухомості