Продаж 2-кімнатної квартири Віктора Некрасова вулиця, 10

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 12 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 22 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 32 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 42 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 52 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 62 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 72 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 82 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 92 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 102 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 112 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 122 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 132 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 142 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 152 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 162 кім. квартира, 80/24/22 кв. м., 5/22 поверх фото 17

Вартість 97 000 $

Ціна за м2: 1 213 $

Київ
Подільський
Замковище мкр.
Віктора Некрасова вулиця, 10
м. Нивки

  • 2 кім

  • 80 / 24 / 22 м2

  • 5 / 22

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212807968
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 80
  • Житлова: 24
  • Кухня: 22
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 22
  • Ліфт: є

Опис

Продаю квартиру в ЖК 'Діброва Парк'. Введено в експлуатацію. Отримано право власності.
Подільський район. вул.Віктора Некрасова (Північно- Сирецька). Комплекс комфорт класу .

Квартира розташована на 5 поверсі 23 поверхового будинку. Загальна площа квартири 80кв.м , житлова 25 кв.м, кухня-вітальня -22 кв.м. Квартира в домі 3, сек.А
Функціональне планування, можливо перепланувати в 3х кімнатну.

Поруч парку 'Сирецький Гай' та станція метро 'Мостицька', яка відкриється незабаром.

Для стоянки автомобілів будується чотирирівневий паркінг.
З супермаркетів відкриті Novus, Наш Край.
Вартість 97000 у.о . Податки сплачує продавець. Якщо продаж за державними програмами - за домовленністю.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 006 099 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
61 826 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті