Продаж 2-кімнатної квартири Каховская ул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 12 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 22 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 32 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 42 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 52 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 62 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 72 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 82 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 92 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 102 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 112 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 122 кім. квартира, 67/-/17 кв. м., 25/26 поверх фото 13

Вартість 119 500 $

Ціна за м2: 1 784 $

Київ
Дніпровський
Микільська Слобідка мкр.
Каховская ул.
м. Лівобережна

  • 2 кім

  • 67 / - / 17 м2

  • 25 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212841653
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: суміжно-роздільна
  • Студія: +
  • Загальна площа: 67
  • Кухня: 17
  • Поверх: 25
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Продається простора двокімнатна квартира в ЖК 'Каховська':

* Розташована на видовому 25-поверсі 26-поверхового будинку.
* Панорамні вікна, з кухні вихід на балкон.
* Загальна площа 67 м2, окрема спальня, велика вітальня, об'єднана з кухнею-столовою 17 м2, суміщений санвузол та коридор.
* Квартира з капітальним ремонтом - якісна паркетна дошка односмугова, плитка, кахель, сучасна сантехніка.
* Висота стелі 3 метри - в квартирі багато простору, світла та повітря.
* Наявна вмістка гардеробна кімната для речей.
* Зараз квартира облаштовується меблями (вбудована кухня, ліжко, м'які меблі, шафи тощо).
* Опалення централізоване.

Власності більше 3-х років, документи в порядку.

Сучасний ЖК з власною інфраструктурою - на перших поверхах будинків розташовані супермаркети, магазини (м'ясний, молочний, продуктовий, еко-лавки), кав'ярні, салони краси тощо. Біля сусіднього будинку - поштомат Нової пошти. В пішій доступності набережна Дніпра, ТРЦ 'Комод', кінотеатр 'Мультіплекс', школи, дитячі садочки, поліклініка, стоматологія, метро 'Лівобережна'.

Прекрасний варіант для життя у столиці! Чекаємо ваших дзвінків!

Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 935 350 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
76 167 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості