Продаж 1-кімнатної квартири Космічна вул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 49/-/15 кв. м., 14/17 поверх фото 11 кім. квартира, 49/-/15 кв. м., 14/17 поверх фото 21 кім. квартира, 49/-/15 кв. м., 14/17 поверх фото 31 кім. квартира, 49/-/15 кв. м., 14/17 поверх фото 41 кім. квартира, 49/-/15 кв. м., 14/17 поверх фото 51 кім. квартира, 49/-/15 кв. м., 14/17 поверх фото 61 кім. квартира, 49/-/15 кв. м., 14/17 поверх фото 71 кім. квартира, 49/-/15 кв. м., 14/17 поверх фото 8

Вартість 82 000 $

Ціна за м2: 1 673 $

Дніпро
Соборний
Перемога-4 мкр.
Космічна вул.

  • 1 кім

  • 49 / - / 15 м2

  • 14 / 17

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212845245
  • Кількість кімнат: 1
  • Студія: -
  • Загальна площа: 49
  • Кухня: 15
  • Поверх: 14
  • Поверхів: 17
  • Ліфт: немає

Опис

Новый ЖК Lagom, продажа квартиры с дизайнерским ремонтом.
Жилой комплекс Lagom, находится на пересечении улицы Космической и Победы.
Квартира, итальянская мебель и дорогая сантехника, керамогранитный пол.
Полностью укомплектована и готова принимать новых жильцов.
Этаж 15 из 17, панорамные окна, вид на Днепр и набережную.
Площадь: 49 м2
Планировка: кухня студия, гардеробная, спальня, санузел.
Вся необходимая инфраструктура в пешей доступности: супермаркеты, больницы, аптеки, сто, школы и садики, кафе, набережная.
торг очень минимальны

Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
3 386 599 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
52 265 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті