Продаж 3-кімнатної квартири Січеславська вул.

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 13 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 23 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 33 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 43 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 53 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 63 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 73 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 83 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 93 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 103 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 113 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 123 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 133 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 143 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 153 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 163 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 173 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 183 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 193 кім. квартира, 124/78/15 кв. м., 9/10 поверх фото 20

Вартість 118 000 $

Ціна за м2: 952 $

Дніпро
Індустріальний
Лівобережний-3 мкр.
Січеславська вул.

  • 3 кім

  • 124 / 78 / 15 м2

  • 9 / 10

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212848251
  • Кількість кімнат: 3
  • Студія: -
  • Загальна площа: 124
  • Житлова: 78
  • Кухня: 15
  • Поверх: 9
  • Поверхів: 10
  • Ліфт: немає

Опис

Продається 3к квартира Кожному хто приїде на перегляд, 3D візуалізація інтерєру в подарунок. Ця квартира дворівнева і має видове двостороннє планування. У ній також присутні дві тераси, кожна з яких площею 15 м2.
Квартира пропонує чудові краєвиди з обох боків, даючи змогу насолоджуватися навколишньою природою або міським пейзажем. Тераси можуть слугувати чудовим місцем для відпочинку і проведення часу на свіжому повітрі, наприклад, для організації затишних обідів або розслаблювальних вечорів із друзями та сімєю
У квартирі також є камін, який додає теплоту і затишок в інтерєр. Камін може стати центральним елементом вітальні або іншої кімнати, створюючи атмосферу комфорту та романтики..
Загальна площа 124 м2 надає достатньо місця для комфортного розміщення меблів, створення функціональних зон та реалізації своїх дизайнерських ідей. Житлова площа 78 м2 пропонує просторі спальні кімнати, вітальні та інші приміщення для повсякденного використання
Загалом, ця трикімнатна квартира пропонує широкі можливості для життя, відпочинку та соціальних зустрічей, забезпечуючи комфортне і стильне оточення для своїх мешканців. Чекаємо на ваш дзвінок!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 873 400 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
75 211 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті