Продаж 2-кімнатної квартири Берестейський проспект

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
2 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 12 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 22 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 32 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 42 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 52 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 62 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 72 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 82 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 92 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 102 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 112 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 122 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 132 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 142 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 152 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 162 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 172 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 182 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 192 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 202 кім. квартира, 71 / 35 / 14 м? кв. м., 18/34 поверх фото 21

Вартість 179 900 $

Ціна за м2: 2 534 $

Київ
Шевченківський
Історичний центр мкр.
Берестейський проспект

  • 2 кім

  • 71 / 35 / 14 м? м2

  • 18 / 34

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212851118
  • Кількість кімнат: 2
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 71
  • Житлова: 35
  • Кухня: 14
  • Поверх: 18
  • Поверхів: 34
  • Ліфт: немає

Опис

Продається сучасна 2-кімнатна квартира в ЖК Victory V, Шевченківський район, Київ.

Переваги квартири:
Площа: 71 м² (житлова - 35 м², кухня - 14 м²)
Розташування: 18-й поверх із 34, звідки відкривається панорамний вид на центр Києва
Планування: роздільні кімнати, суміжний санвузол із ванною
Стан: Євроремонт, якісні меблі та сучасна побутова техніка
Підігрів підлоги: встановлено для додаткового комфорту
Засклений балкон
Опис комплексу:
ЖК Victory V — це сучасний житловий комплекс з усіма зручностями для комфортного життя в місті. У будинку є трирівневий паркінг, цілодобова охорона, консьєрж та 8 швидкісних ліфтів. Також забезпечено відеоспостереження.

Інфраструктура:
Квартира знаходиться поруч із ТРЦ «Україна», Національним цирком, Ботанічним садом ім. Фоміна, супермаркетом «Сільпо» та метро «Університет». У пішій доступності зупинки транспорту, школи, дитячі садки та інші об'єкти інфраструктури.

Додаткова інформація:
Ціна: 180 000 доларів США
Комісія: 2,5%
Програма 'єОселя': власник погоджується на продаж за програмою
Додаткові зручності:
Квартира обладнана автономною електроенергією (акумулятори), броньованими дверима, індивідуальними лічильниками, бездротовим інтернетом. Стіни утеплені зовні, що забезпечує додатковий комфорт.

Телефонуйте, щоб дізнатися більше або домовитися про перегляд!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
7 429 869 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
114 666 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.