Продаж 1-кімнатної квартири Голосеевский просп. (40-летия октября), 27

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 11 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 21 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 31 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 41 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 51 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 61 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 71 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 81 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 91 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 101 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 111 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 121 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 131 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 141 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 151 кім. квартира, 66/-/12 кв. м., 6/19 поверх фото 16

Вартість 115 000 $

Ціна за м2: 1 742 $

Київ
Голосіївський
Деміївка мкр.
Голосеевский просп. (40-летия октября), 27
м. Деміївська

  • 1 кім

  • 66 / - / 12 м2

  • 6 / 19

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212858556
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 66
  • Кухня: 12
  • Поверх: 6
  • Поверхів: 19
  • Ліфт: є

Опис

✨ Простора 2-кімнатна квартира біля метро Деміївська !

Опис:
Пропонуємо затишну 2-кімнатну квартиру за адресою пр. Голосіївський, 27, усього за кілька хвилин пішки до станцій метро Деміївська та Голосіївська.

🏢 Характеристики квартири:

Площа: 66 м² (житлова – 38 м², кухня – 12 м²).
6-й поверх 19-поверхового цегляного будинку (2007 року побудови).
Велика засклена лоджія для вашого комфорту.
Просторий санвузол – 6,8 м².
Вікна виходять у тихий двір, що забезпечує спокій та затишок.
Квартира у чудовому стані, повністю готова до заселення.
🛋 Оснащення:
Залишаються всі необхідні меблі та техніка – жодних додаткових витрат перед заселенням!

🌟 Переваги:
✅ Розташування:

У пішій доступності метро Деміївська та Голосіївська.
Поруч Голосіївський парк із озерами – чудове місце для прогулянок і відпочинку.
✅ Будинок:
Цегляний будинок 2007 року – сучасна архітектура та надійність.
Чистий під'їзд, гарний стан будинку.
✅ Інфраструктура:
Магазини, школи, садочки, аптеки та зупинки транспорту – все необхідне поряд.
Тип стін: Цегляний;
Клас житла: Комфорт;
Планування: Роздільна;
Опалення: Централізоване;
Ремонт: Євроремонт;
Меблювання: Так;
Інфраструктура (до 500 метрів): Парк, зелена зона, Відділення банку, банкомат, Школа, Метро, Зупинка транспорту, Супермаркет, ТРЦ, Ресторан, кафе, Лікарня, поліклініка, Аптека, Магазин, кіоск, Відділення пошти, Автовокзал;
Ландшафт (до 1 км.): Парк, Озеро;
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 749 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
73 299 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.