Продаж 1-кімнатної квартири Приладний

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 48.45 / 17.73 / 16.56 кв. м., 2/25 поверх фото 11 кім. квартира, 48.45 / 17.73 / 16.56 кв. м., 2/25 поверх фото 21 кім. квартира, 48.45 / 17.73 / 16.56 кв. м., 2/25 поверх фото 31 кім. квартира, 48.45 / 17.73 / 16.56 кв. м., 2/25 поверх фото 41 кім. квартира, 48.45 / 17.73 / 16.56 кв. м., 2/25 поверх фото 51 кім. квартира, 48.45 / 17.73 / 16.56 кв. м., 2/25 поверх фото 61 кім. квартира, 48.45 / 17.73 / 16.56 кв. м., 2/25 поверх фото 7

Вартість 56 000 $

Ціна за м2: 1 156 $

Київ
Святошинський
Академмістечко мкр.
Приладний
м. Академмістечко

  • 1 кім

  • 48.45 / 17.73 / 16.56 м2

  • 2 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212861164
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 48
  • Житлова: 17
  • Кухня: 16
  • Поверх: 2
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: немає

Опис

🏡 Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Академ Квартал

📍 Адреса: Приладний провулок, 10В
✅ Найкраща ціна за цей метраж!

🔹 Основні характеристики:
• Загальна площа: 48,45 м²
• Житлова площа: 17,73 м²
• Кухня-вітальня: 16,56 м²
• Поверх: 2-й (під квартирою – вхідна група та приміщення для зберігання колясок, без комерційних об'єктів)
• Роздільне планування, під чистове оздоблення
• Зроблено стяжку підлоги (крім балкона та ванної, що дозволяє легко встановити теплу підлогу)
• Є засклений та відкритий балкони
• Безперебійне водопостачання та опалення навіть при відключенні світла

🔹 Будинок та інфраструктура:
• Монолітно-каркасний будинок
• Перші поверхи – комерційні приміщення (вже працюють продуктовий магазин і кав'ярня, поступово відкриваються інші заклади)
• Дитячі та спортивні майданчики
• Зручне паркування
• До метро Академмістечко – 20–25 хвилин пішки або кілька хвилин на авто
• Поруч супермаркети, МакДональдс, аптеки, поштові відділення, кав'ярні

📹 Звертайтесь, надішлю детальний відеоогляд!
📞 Телефонуйте для запису на перегляд!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 312 800 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
35 693 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності