Продаж 3-кімнатної квартири Рейтарская ул., 20/24

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 13 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 23 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 33 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 43 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 53 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 63 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 73 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 83 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 93 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 103 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 113 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 123 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 133 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 143 кім. квартира, 100/55/14 кв. м., 5/5 поверх фото 15

Вартість 354 000 $

Ціна за м2: 3 540 $

Київ
Шевченківський
Історичний центр мкр.
Рейтарская ул., 20/24
м. Золоті ворота

  • 3 кім

  • 100 / 55 / 14 м2

  • 5 / 5

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212864018
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 100
  • Житлова: 55
  • Кухня: 14
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 5
  • Ліфт: немає

Опис

Продаж 3к квартири 100 кв. м на вул. Рейтарська 20/24
Двоповерхова трикімнатна квартира 5/5 з автономним опаленням у старовинному будинку, до 1917р. який пройшов капремонт із відселенням: залізобетонні перекриття, метрові стіни та високі стелі, заміна всіх комунікацій та даху (2007), персональна газова труба. Двостороння - вікна на вулицю та у двір, балкон, два санвузли, газовий котел, стабільна подача електроенергії (при блекаутах не відключається) та гаряча вода у будь-яку пору року, охоронна сигналізація, шлагбаум, парковка у дворі, добрі сусіди. У придатному для життя стані, мебльована, все необхідне є. Інфраструктура району відмінна: Історичний центр, європейська вулиця, квартал посольств, загальноосвітні заклади та школи розвитку, дитячі садки, сквери, поліклініки, ресторани, театри, магазини, бутіки.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
14 620 199 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
225 635 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів