Продаж 3-кімнатної квартири Саратовская ул., 45

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 13 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 23 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 33 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 43 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 53 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 63 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 73 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 83 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 93 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 103 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 113 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 123 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 133 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 143 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 153 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 163 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 173 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 183 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 193 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 203 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 213 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 223 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 233 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 243 кім. квартира, 60.3/42/3.6 кв. м., 5/5 поверх фото 25

Вартість 112 000 $

Ціна за м2: 1 857 $

Київ
Шевченківський
Нивки мкр.
Саратовская ул., 45
м. Нивки

  • 3 кім

  • 60.3 / 42 / 3.6 м2

  • 5 / 5

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212867303
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 60
  • Житлова: 42
  • Кухня: 3
  • Поверх: 5
  • Поверхів: 5
  • Ліфт: немає

Опис

Продається комфортна, світла 3-кімнатна квартира, готова для життя — Київ, Нивки, бульвар Павла Вірського (Саратовська), 45
Площа: 60,3 м²
Житлова: 42 м²
Кухня-вітальня: 3,6 м² (узаконене перепланування)
Цегляний будинок
2 окремі кімнати + гардеробна
Простора кухня-вітальня
Шукаєте ідеальне житло для себе чи своєї родини? Ця квартира — саме той варіант, коли заходиш і відразу відчуваєш: ось мій дім
Квартира тепла, двостороння, не кутова, з якісним ремонтом та продуманим до дрібниць переплануванням. Вас приємно здивує велика кухня-вітальня, де зручно зібратись родиною або зустріти друзів, дві затишні окремі кімнати, простора гардеробна, а також сучасна сантехніка та окремий санвузол
Під час ремонту було повністю замінено електропроводку, сантехніку, батареї
Відремонтовано та додатково захищено дах
У кімнатах натуральний паркет, у коридорі та кухні — кахель, є ділянки з теплою підлогою
Встановлені лічильники день-ніч, бойлер, три кондиціонери, система відеонагляду
Квартира продається з меблями — можна одразу заїжджати та жити
Будинок цегляний, дуже теплий, чистий і доглянутий
Сусіди — чемні й доброзичливі
Комунікації включають газ, опалення централізоване
Стан квартири — житловий, дуже хороший
Інфраструктура навколо чудова: дитячий садок, школа, поліклініка, магазини, ринок, зручна транспортна розв’язка
Це той варіант, у який легко закохатися з першого погляду.
Телефонуйте — квартира вільна, показ організуємо в зручний для вас час.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 625 600 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
71 387 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.