Продаж 1-кімнатної квартири Академика Булаховского ул., 40

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 11 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 21 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 31 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 41 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 51 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 61 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 71 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 81 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 91 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 101 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 111 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 121 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 131 кім. квартира, 35,4/16/8 кв. м., 12/16 поверх фото 14

Вартість 36 000 $

Ціна за м2: 1 017 $

Київ
Святошинський
Біличі мкр.
Академика Булаховского ул., 40
м. Академмістечко

  • 1 кім

  • 35,4 / 16 / 8 м2

  • 12 / 16

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212867580
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 35
  • Житлова: 16
  • Кухня: 8
  • Поверх: 12
  • Поверхів: 16
  • Ліфт: є

Опис

Однокімнатна квартира . метро Академмістечко вул.

Пропонується до продажу однокімнатна квартира в спокійному та зеленому районі столиці — по вул. Булаховського, 40.
12 поверх із 16, будинок типу БПС.

Площа:

Загальна — 35,4 м²

Кімната — 16,1 м²

Кухня — 8 м²

Засклений балкон

Роздільний санвузол

Власна комора для зберігання речей

Особливості:

Квартира під ремонт — чудова можливість втілити свій дизайн-проєкт

Централізоване опалення, лічильники на всі комунікації

Квартира вільна та готова до продажу

Інфраструктура:
Все необхідне — в кількох хвилинах пішки:

Школи, садочки

Супермаркети (Сільпо, Фора, Екомаркет)

Відділення банків, пошти, спортзал Sportlife

Кінотеатр, аптеки, поліклініки

Зелена зона — поряд ліс та озеро

Зручне транспортне сполучення — до метро Академмістечко 15-20 хвилин

Ця квартира — вдалий вибір для першого житла або інвестиції під оренду.

📞 Дзвоніть для перегляду — покажемо у зручний для вас час!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
1 486 800 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
22 945 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди