Продаж 3-кімнатної квартири Русановская набережная, 10

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
3 кім. квартира, 58 / 41 / 7 кв. м., 2/9 поверх фото 13 кім. квартира, 58 / 41 / 7 кв. м., 2/9 поверх фото 23 кім. квартира, 58 / 41 / 7 кв. м., 2/9 поверх фото 33 кім. квартира, 58 / 41 / 7 кв. м., 2/9 поверх фото 43 кім. квартира, 58 / 41 / 7 кв. м., 2/9 поверх фото 53 кім. квартира, 58 / 41 / 7 кв. м., 2/9 поверх фото 63 кім. квартира, 58 / 41 / 7 кв. м., 2/9 поверх фото 73 кім. квартира, 58 / 41 / 7 кв. м., 2/9 поверх фото 83 кім. квартира, 58 / 41 / 7 кв. м., 2/9 поверх фото 9

Вартість 61 000 $

Ціна за м2: 1 052 $

Київ
Дніпровський
Русанівка мкр.
Русановская набережная, 10
м. Лівобережна

  • 3 кім

  • 58 / 41 / 7 м2

  • 2 / 9

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212867877
  • Кількість кімнат: 3
  • Тип планування: суміжно-роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 58
  • Житлова: 41
  • Кухня: 7
  • Поверх: 2
  • Поверхів: 9
  • Ліфт: є

Опис

Продається трикімнатна квартира на мальовничій Русанівській набережній, 10:

* Розташована на зручному 2 поверсі 9-поверхового будинку.
* Загальна площа 58 м2, дві окремі спальні, вітальня прохідна.
* Облаштована роздільним санвузлом та балконом.
* Квартира під Ваш ремонт.

Чистий охайний під'їзд, зручна транспортна розв'язка: до метро 'Лівобережна' 10-15 хвилин пішки, 5 хвилин на транспорті, зупинка поряд з будинком.
Поряд є все необхідне для комфортного життя: місця для прогулянок та відпочинку з гарним видом на правий берег та Батьківщину-Мати, супермаркети, ресторани, декілька дитячих садочків, ліцей, гімназія, школа, педагогічний інститут, поліклініка, пошти, банки, аптеки та багато іншого!

Гарний варіант для великої родини, яка не боїться ремонтів у дуже затишному місці. Телефонуйте!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 519 300 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
38 880 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін