Продаж 1-кімнатної квартири Набережно-Рыбальская ул., 5

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 152/-/30 кв. м., 1/9 поверх фото 11 кім. квартира, 152/-/30 кв. м., 1/9 поверх фото 21 кім. квартира, 152/-/30 кв. м., 1/9 поверх фото 31 кім. квартира, 152/-/30 кв. м., 1/9 поверх фото 41 кім. квартира, 152/-/30 кв. м., 1/9 поверх фото 5

Вартість 500 000 $

Ціна за м2: 3 289 $

Київ
Подільський
Рибальський острів мкр.
Набережно-Рыбальская ул., 5
м. Поштова площа

  • 1 кім

  • 152 / - / 30 м2

  • 1 / 9

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212870940
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: суміжна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 152
  • Кухня: 30
  • Поверх: 1
  • Поверхів: 9
  • Ліфт: немає

Опис

Пропонується фасадне приміщення в ЖК Рибальський,  вільного призначення поряд з П’ятим Елементом та з клінікою естетичної медицини Tryfonova M.D. по вул. Набережно-Рибальська дорога, 5.
Приміщення розташоване на 1 поверсі, має окремий вхід, панорамні вітрини, загальна площа 152 кв.м. (кутове на П’ятий Елемент).
В приміщенні встановлена пожежна сигналізація, стан shell&core (під ремонт), підведені усі комунікації.
ЖК Рибальський – сучасний багатофункціональний житловий комплекс, в якому передбачено будівництво водного каналу до Дніпра, розміщення торгової та ресторанної вулиць, відкритого бульвару для прогулянок. На території комплексу відкрита престижна школа-садок MRIYDIY, магазини, аптеки, кафе та мистецькі галереї. Загалом у комплексі розміщується 9 будинків на 1300 квартир, більшість з яких вже побудована.
Перспективне місце для будь якого напрямку бізнесу.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
20 650 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
318 693 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін