Продаж 1-кімнатної квартири Никольско-Слободская ул., 10

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 11 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 21 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 31 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 41 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 51 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 61 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 71 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 81 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 91 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 101 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 111 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 121 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 131 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 141 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 151 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 161 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 171 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 181 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 191 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 201 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 211 кім. квартира, 55/15,5/18 кв. м., 9/26 поверх фото 22

Вартість 155 000 $

Ціна за м2: 2 818 $

Київ
Дніпровський
Микільська Слобідка мкр.
Никольско-Слободская ул., 10
м. Лівобережна

  • 1 кім

  • 55 / 15,5 / 18 м2

  • 9 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212873259
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 55
  • Житлова: 15
  • Кухня: 18
  • Поверх: 9
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Продається стильна та унікальна 1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК «Русановська гавань»:

9 поверх, площа 55 м2, вид на Дніпро та набережну.
До центру Києва всього 10 хвилин на машині через новий міст.
Метро Лівобережна 15 хвилин пішки.

Важливо! Квартира у власності більше 3 років!

Про квартиру:
- Топовий дизайнерський ремонт, виконаний на замовлення для себе.
- Сучасне планування: кухня-вітальня з островом, простора спальня, місткі шафи та система зберігання.
- Якісні матеріали, продумане освітлення, вбудовані меблі та техніка.
- Фото реальної квартири подивіться, як все виглядає стильно та затишно.

Про комплекс та локацію:
- Власна доглянута набережна для прогулянок та відпочинку.
- На території: Сільпо, генератор, укриття, поліклініка, будується дитячий садок від забудовника
- Зручна транспортна розвязка: центр Києва за 10 хвилин, метро Лівобережна в 15 хвилинах ходьби.
- Поруч новий міст, який скорочує час в дорозі до центру міста.
- Спортивні та дитячі майданчики.
- Підземний паркінг Квартира готова до заселення, повністю укомплектована всім необхідним.

Є детальний відеоогляд квартири та самої території ЖК, можу надіслати по запиту посилання на YouTube.
Телефонуйте та приходьте дивитися квартира дійсно робилася для себе і це видно в кожній деталі!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
6 401 500 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
98 795 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.