Продаж 1-кімнатної квартири Гмыри Бориса ул., 14

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 11 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 21 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 31 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 41 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 51 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 61 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 71 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 81 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 91 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 101 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 111 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 121 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 131 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 141 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 151 кім. квартира, 38 / 18 / 10 кв. м., 11/25 поверх фото 16

Вартість 70 000 $

Ціна за м2: 1 842 $

Київ
Дарницький
Осокорки мкр.
Гмыри Бориса ул., 14
м. Позняки

  • 1 кім

  • 38 / 18 / 10 м2

  • 11 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212875085
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 38
  • Житлова: 18
  • Кухня: 10
  • Поверх: 11
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Продається однокімнатна квартира в ЖК Патріотика, вул. Бориса Гмирі, 14:

Площа: 38 кв.м.
Поверх: 11 з 25.
Сучасний ремонт.
Оснащена всім необхідним для комфортного проживання.
Простора кімната з розкладним диваном та софою з ортопедичним матрацом.
Кондиціонер, шафа для одягу, вбудована кухня з посудомийною машиною та холодильником.
У коридорі — додаткова шафа.
Сумісний санвузол з пральною машиною, бойлером та душовою кабіною.

Розвинена інфраструктура: магазини та зупинки транспорту в пішій доступності, метро лише 10 хвилин пішки! Телефонуйте!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 891 000 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
44 617 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті