Продаж 1-кімнатної квартири Європейського Союзу просп. (Правды просп.), 53/46

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 41/11/19 кв. м., 24/25 поверх фото 11 кім. квартира, 41/11/19 кв. м., 24/25 поверх фото 21 кім. квартира, 41/11/19 кв. м., 24/25 поверх фото 31 кім. квартира, 41/11/19 кв. м., 24/25 поверх фото 41 кім. квартира, 41/11/19 кв. м., 24/25 поверх фото 5

Вартість 59 999 $

Ціна за м2: 1 463 $

Київ
Подільський
Виноградар мкр.
Європейського Союзу просп. (Правды просп.), 53/46

  • 1 кім

  • 41 / 11 / 19 м2

  • 24 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212876092
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 41
  • Житлова: 11
  • Кухня: 19
  • Поверх: 24
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Пропонуємо однокімнатну квартиру у ЖК Варшавський плюс! За адресою: вул. Європейського Союзу, 53/46.
Будинок 13.7
Основні характеристики:
Площа: 41 м²
Поверх: 24 з 25
Стан - лазерна стяжка, вікна 'Rehau', лоджія-засклена, батареї опалення з регуляторами, індивідуальний лічильник опалення.
Без ремонту – ідеальна можливість втілити свої дизайнерські ідеї!

Житловий комплекс Варшавський Плюс – це сучасний простір для комфортного життя.
Тут ви знайдете все необхідне для зручності: закритий двір та свій дитячий майданчик, розвинена інфраструктура: за дві хвилини ходьби ТРЦ 'Ретровіль', зупинка транспорту, школи, сади, озеро.

Переваги квартири:
- Простора кімната з можливістю перепланування.
- Великі вікна, що забезпечать природне світло протягом дня.
- Логічне планування для максимального використання простору.
- Тихий, затишний під’їзд з хорошими сусідами.
- Ваш шанс на ІНВЕСТИЦІЮ! Створіть затишний простір, який відповідатиме вашим смакам і потребам.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 477 958 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
38 242 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів