Продаж 1-кімнатної квартири Черниговская ул., 8г

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 42/14/17 кв. м., 24/25 поверх фото 11 кім. квартира, 42/14/17 кв. м., 24/25 поверх фото 21 кім. квартира, 42/14/17 кв. м., 24/25 поверх фото 3

Вартість 52 500 $

Ціна за м2: 1 250 $

Київ
Дарницький
Харківський мкр.
Черниговская ул., 8г
м. Вирлиця

  • 1 кім

  • 42 / 14 / 17 м2

  • 24 / 25

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212877240
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 42
  • Житлова: 14
  • Кухня: 17
  • Поверх: 24
  • Поверхів: 25
  • Ліфт: є

Опис

Житловий комплекс Terracotta від забудовника Perfect Group розташований у Дарницькому районі.
📍вулиці Чернігівська, 8 Г

🖇️однокімнатна квартира
🖇️пл. 41.98м2 (тип Б4.1к1)
🖇️розташована на 24 поверсі /25 етаного будинку.

Сам будинок монолітно-каркасний утеплений спеціальною системою мокрий фасад. Опалення в будинку – автономне. Встановлено лічильники тепла, води, світла.
Закрита територія від авто та сторонніх. Є підземний паркінг заїзд із першого будинку.
Поруч із комплексом знаходяться супермаркети Сільпо, Novus (5-8 хвилин на авто), гіпермаркет усіх груп товарів Metro Cash&Carry (6 хвилин на авто). Поряд з комплексом розташовані приватні та державні поліклініки, дитячі садки №7 та №634, школи №266, №295 та №316.
Зручна транспортна розв'язка дозволить швидко дістатися будь-якої частини столиці.

Поряд з ЖК знаходиться проспект Миколи Бажана, станції метро Вирлиця (7 хвилин пішки) та Бориспільська (10 хвилин пішки), курсують маршрутні таксі №474, №535.
Переуступка!
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 168 250 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
33 462 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів