Продаж 1-кімнатної квартири Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 28к

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 29/15/5 кв. м., 21/21 поверх фото 11 кім. квартира, 29/15/5 кв. м., 21/21 поверх фото 21 кім. квартира, 29/15/5 кв. м., 21/21 поверх фото 31 кім. квартира, 29/15/5 кв. м., 21/21 поверх фото 41 кім. квартира, 29/15/5 кв. м., 21/21 поверх фото 5

Вартість 49 487 $

Ціна за м2: 1 706 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 28к
м. Васильківська

  • 1 кім

  • 29 / 15 / 5 м2

  • 21 / 21

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212877307
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: суміжна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 29
  • Житлова: 15
  • Кухня: 5
  • Поверх: 21
  • Поверхів: 21
  • Ліфт: є

Опис

Видова 1-кімнатна квартира 29 кв.м, можливість зробити окрему спальню та кухня. Видова на фонтани, та на Паркленд, панорамні вікна, лічильники на опалення, воду та електроенергію. В комплексі власна котельня, в будинку три ліфта. компанія 'SHERIF'

ЖК 'Нова Англія місто в місті, підземний паркінг на 2000 авто, велика школа, дитячий садок, якісні дитячі майданчики, дитячі гуртки, спортивний майданчик, тенісний корт, качалка, міні-футбол, салони, клініки, сімейний врач, майданчик для собак, кафе, ресторан, маркети. Метро 'Васильківська' 10-15 хвилин пішки.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
2 043 813 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
31 542 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін

Об'єкт на карті