Продаж 1-кімнатної квартири Саперное поле ул., 3

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 65/14/25 кв. м., 4/13 поверх фото 11 кім. квартира, 65/14/25 кв. м., 4/13 поверх фото 21 кім. квартира, 65/14/25 кв. м., 4/13 поверх фото 31 кім. квартира, 65/14/25 кв. м., 4/13 поверх фото 41 кім. квартира, 65/14/25 кв. м., 4/13 поверх фото 5

Вартість 258 000 $

Ціна за м2: 3 969 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Саперное поле ул., 3
м. Палац Україна

  • 1 кім

  • 65 / 14 / 25 м2

  • 4 / 13

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212878573
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 65
  • Житлова: 14
  • Кухня: 25
  • Поверх: 4
  • Поверхів: 13
  • Ліфт: є

Опис

Пропоную дизайнерську квартиру в одному з найкращих комплексів Печерська - 'Бульварі Фонтанів'!

4/13 поверх, загальна площа - 65 м2
Планування: Кухня-вітальня, спальна зона з робочою зоною та вбиральнею, передпокій, санвузол.
Квартира укомплектована всіма необхідними меблями виробництва Італії та побутовою технікою. Дорога сантехніка, кондиціонер, паркетна дошка. Підлога з підігрівом у ванній кімнаті.

ЖК преміум-класу 'Бульвар Фонтанів', Н=3 метри, воєнізована охорона, на території дитячий майданчик, безкоштовне паркування біля будинку, підземний паркінг. Поряд сквер Георгія Гонгадзе, будинок мистецтв 'Україна', Миколаївський костел, поліклініка, дитяча лікарня, ТРЦ Оушен Плаза.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
10 655 400 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
164 446 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.

Чому необхідно працювати з нами

Оптимальний вибір квартир на вторинному ринку

Тільки реальні об'єкти житлової нерухомості

Великий вибір об'єктів в новобудовах з правом власності

Цікаві пропозиції від власників та інвесторів

Повний юридичний супровід клієнта

Супровід клієнта від момента заявки, в момент та після здійснення угоди

10 % знижка на продаж та купівлю нерухомості взамін

Компанія надає комплексне рішення з продажу та купівлі нової квартири взамін