Продаж 1-кімнатної квартири Никольско-Слободская ул., 10

Заявка не відправлена!
Перевірте, будь ласка, коректність заповнення даних та спробуйте ще раз.
Заявка успішно відправлена!
Ми зв'яжемось з Вами в найкоротші строки.
1 кім. квартира, 50/21/17 кв. м., 18/26 поверх фото 11 кім. квартира, 50/21/17 кв. м., 18/26 поверх фото 21 кім. квартира, 50/21/17 кв. м., 18/26 поверх фото 31 кім. квартира, 50/21/17 кв. м., 18/26 поверх фото 41 кім. квартира, 50/21/17 кв. м., 18/26 поверх фото 5

Вартість 99 500 $

Ціна за м2: 1 990 $

Київ
Дніпровський
Микільська Слобідка мкр.
Никольско-Слободская ул., 10

  • 1 кім

  • 50 / 21 / 17 м2

  • 18 / 26

Характеристики

  • Тип житла: Вторинне
  • Код об'єкта: 212878744
  • Кількість кімнат: 1
  • Тип планування: роздільна
  • Студія: -
  • Загальна площа: 50
  • Житлова: 21
  • Кухня: 17
  • Поверх: 18
  • Поверхів: 26
  • Ліфт: є

Опис

Продається 1 кімнатна квартира 50 м2 ЖК Русанівська Гавань з ремонтом.
Квартира 50 м2 розташована в 10 будинку (Забудовник Ковальська), на 18 поверсі, вікна виходять у двір.
Просторий хол, три сучасні ліфти, консьерж, 5 квартир на поверсі.
Всі чорнові роботи виконано.
Повністю зроблена якісна інженерка, проведені всі комунікації, зроблена електроразводка всі точки до окремих автоматів. Кабель інтернет , тв , зроблена траса кондиціонерів, є тепла підлога (кухня, с/в, біля вхідних дверей), кухня збільшена за рахунок балкону (утеплений), замінено радіатори, все оштукатурено, підлога залита підготовлена до тіньових швів.
В ванній кімнаті зроблено піддон для душової, встановлено фільтри очистки води.
Зроблена гардеробна з прихованими двирима.
Є проект з візуалізацію.
Будинок має генератор, взимку гарантовано користування водою, опаленням та ліфтом.
Сам комплекс комфорт класу розташований в 10 хв від метро Лівобережна, біля річки Дніпро, закрита територія, охорона 24/7, багато спортивних майданчиків та місць відпочинку , є свій вихід до нової набережної, новий супермаркету Сільпо та Фора. В кожному будинку підземний паркінг.
Детальніше

Відео об'єкта

Підбір іпотеки

Платіж по кредиту
Сума кредиту:
4 109 349 грн
Відсоткова ставка:
10%
Строк (років):
20
Щомісячний платіж:
63 420 грн/міс.
Увага!

Результати розрахунків являються наближеними, тому при отриманні кредиту по вказаним Вами умовах суми боргу та платежів по кредиту можуть відрізнятися від отриманих результатів.
Результати розрахунків відображають лише погашення тіла кредита та нарахованих відсотків та не включають будь які інши витрати.